Zespół nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
ZESPÓŁ WYCHOWAWCÓW:
Wychowawcy w oddziałach 1-3 oraz sale wychowawcze
- · 1A JOANNA IWAŃCZUK s. 115
- · 1B MAŁGORZTA PORĘBA s.112
- · 1C JUSTYNA KOŚCIKIEWICZ s. 112
- · 1D PAULINA PNIEWSKA s.115
- · 2A MARTA KAUSZEL s.117
- · 2B MAŁGORZATA KAUSZEL - JAWORSKA s.117
- · 2C ANNA SZELĄGOWSKA-STRZYGA s.110
- · 2D WISŁOWSKA AGNIESZKA s.110
- · 2E JOLANTA WITCZAK 10
- · 2F PATRYCJA PISKORZ 10
- · 2G ANETA ZIĘCINA 10A
- · 3A ANETA WYSOCKA - PODKOWIAK s.109
- · 3B KATARZYNA KŁOSOWSKA s.109
- · 3C ALEKSANDRA KOŁOŁO s.113
- · 3D KATARZYNA TARKA s.113
- · 3E ANNA MICHALUK s.123
- · 3F ALICJA SKÓRA s.123
Wychowawcy w oddziałach 4-8
- · 4A AGNIESZKA MAJ
- · 4B AGNIESZKA SŁAWIŃSKA
- · 4C PATRYCJA PACZEWSKA
- · 4D EDYTA SUSKA
- · 4E AGNIESZKA GRZYB
- · 4F KATARZYNA KOŃCZAK
- · 5A EWA OLKOWSKA
- · 5B KATARZYNA KOŁODZIEJCZUK
- · 5C ANNA MRÓZ
- · 5D BOŻENA WALKOWICZ
- · 6A MAGDALENA WATTS
- · 6B KATARZYNA GAWLICKA-LUCIMA
- · 6C MARIA ADAMCZYK
- · 6D ANNA PIELAK
- · 7A RENATA KRAKOWSKA
- · 7B ELŻBIETA DĘBSKA
- · 8A AGNIESZKA SZAŁAJ
- · 8B MONIKA CIEŚLA
Nauczyciele współorganizujący:
- · AGATA BARTUZI-KRÓL;
- · GRAŻYNA ŁADA-KRASNOWSKA;
- · OLGA SULICH;
- · PATRYCJA PACZEWSKA;
- · PATRYCJA PISKORZ;
- · MARCIN POŚPIECH;
- AGNIESZKA SŁAWIŃSKA
- · BOŻENA WALKOWICZ
ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
- PEDAGOG SZKOLNY : ALICJA WRÓBLEWSKA, DOROTA MARCINIAK
- PSYCHOLOG: DANUTA WALCZAK
- LOGOPEDA: KATARZYNA JADWISZCZAK
- TERAPEUTA PEDAGOGICZNY: BOŻENA KATARZYNA BRYCHT
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA POLSKIEGO:
- · MONIKA CIEŚLA
- · ELŻBIETA DĘBSKA
- · AGNIESZKA MIESZCZAKOWSKA
- · ANNA PIELAK
- · EDYTA SUSKA
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
- · DOROTA ADAMOWICZ
- · AGNIESZKA MAJ
- · KAROLINA SZUREK
- · MAGDALENA WATTS
- · KATARZYNA ZAWADZKA
- PAULINA PNIEWSKA
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
- MARIA ADAMCZYK
- KATARZYNA GAWLICKA – LUCIMA
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI HISTORII:
- RENATA KRAKOWSKA
- ALEKSANDRA BOŻEK
NAUCZYCIELKA WOS:
- ALEKSANDRA BOŻEK
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI MATEMATYKI:
- · KATARZYNA KOŃCZAK
- · IRMINA KULIK
- · AGNIESZKA PRZĄDKA
- · ANNA STĘPIEŃ
- · JADWIGA STRZELECKA – WŁODARZ
NAUCZYCIELKA FIZYKI:
- · KATARZYNA KOŃCZAK
NAUCZYCIELKA BIOLOGII:
- · EWA OLKOWSKA
NAUCZYCIELKI GEOGRAFII:
- · JOANNA URBANIAK
- · EWA OLKOWSKA
NAUCZYCIELKA CHEMII:
- · IRMINA KULIK
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI PRZYRODY:
- · EWA OLKOWSKA
- · BOŻENA WALKOWICZ
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE:
- · EWA OLKOWSKA
- · BOŻENA WALKOWICZ
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI INFORMATYKI:
- · ELŻBIETA BIAŁEK
- · AGNIESZKA SZAŁAJ
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI ZAJĘĆ TECHNICZNYCH:
- · KATARZYNA KOŁODZIEJCZUK
- · AGNIESZKA SZAŁAJ
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
- · TOMASZ BOROWSKI
- · MAGDALENA DĄBROWSKA
- · ZOFIA GĘBAROWSKA
- · ARKADIUSZ MADYNIAK
- · ANNA MRÓZ
- · MARCIN PYZARA
- · AGNIESZKA SŁAWIŃSKA
NAUCZYCIELKA MUZYKI:
- · KAROLINA SZUREK
NAUCZYCIELKA PLASTYKI:
- · KATARZYNA KOŁODZIEJCZUK
ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI ETYKI:
- · ALICJA WRÓBLEWSKA
- · MAŁGORZATA ŻURAWKA
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI RELIGII:
- · MONIKA ALEKSANDROWICZ
- · KATARZYNA BURAK
- · KS. PAWEŁ CHILCZUK
- · KATARZYNA KOŁODZIEJCZUK
BIBLIOTEKARKI
- ALEKSANDRA STEFAŃSKA
- MAŁGORZATA KOROWAJCZUK-OZGA
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
MAŁGORZATA ŻURAWKA - kierownik świetlicy
- · AGNIESZKA NAJMOŁA
- · ANNA BORUCKA - KOZŁOWSKA
- · OLGA SULICH
- · GRAŻYNA GRUDZIŃSKA-BAŁDYGA
- · GRAŻYNA ŁADA - KRASNOWSKA
- · ELŻBIETA CHOLEWICKA
- · AGNIESZKA DZIUBAK
- · MARIA ADAMCZYK
- · TOMASZ BOROWSKI
- · TOMASZ PODGÓRSKI
- · ALICJA PAKUŁA
- · WERONIKA GRZYBOWSKA- LUTY
- · AGNIESZKA NOWICKA
- · KLARA SIWIŃSKA
- · KATRZYNA CISZEWSKA
- · KATARZYNA BAJ
- · IWONA PASOŃ